Prosinec 2007

Šťastné a Veselé!!!=o)

24. prosince 2007 v 0:07 | Eleanor |  Eleanor...day by day
Šťastné a Veselé Vánoce, lidiškové!!!! Všem vám mooooc děkuju, že jste na můj blog chodili a doufám, že jste se tu i dobře bavili:) Zároveň také doufám, že můj blog budete navštěvovat i v příštím roce a přinese vám trochu radosti:)
Tento rok mi život slušně překopal vzhůru nohama, ztratila jsem mnoho lidí na kterých mi záleželo a když se mi teď v prosinci do života vrátili, zjistila jsem, že ti, co se mi do života vrátili, o ty ani tolik nestojím jako o toho jednoho človíčka, kterého jsem zklamala :( Tímto bych mu chtěla říct, že ho mám moc ráda a už se těším na 10. června a doufám, že se setkáme!!!! Tak to stručně k uplynulému roku a teď už mi zbývá jen jedno, omlouvám se, že vám to nebudu moci napsat přímo na Nový rok, ale nebudu tady.
Dneska až dopíšu tento článek, zaklapnu noťase a do příštího roku ho neotevřu. Jeho místo na tomto stole vystřídá vánoční stromeček...Proto vám teď přeju všechno nejlepší do Nového roku, ale myslím, že to je zbytečné, protože to přeje každý, ale stejně, nějaké to štěstí, zdraví a nějaká ta láska nikdy není od věci, že jo?!!! :) Tak se tu mějte, užijte v klidu a spokojenosti se svými rodinami a v lednu 2008 se tu možná opět setkáme =o)
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok přeje vaše Eleanor álias Pítra alias Pako alias Petra :D

Fell In Love With An Alien - Zamiloval jsem se do mimozemšťanky

19. prosince 2007 v 20:50 | Eleanor |  Kelly Family překlady
Tak to sem píšu už po třetí a snad už to konečně ten šílenej blog uloží.....tohle je moje snad nej písnička od KF a dávám jí sem pro Zuzíka, neboť jsem myslela, že jí tu už mám a jak se ukázalo, nemám, takže rychle chybu napravuji!! :)!
Na polích
Pěstují farmáři svou obživu
Když je zavolali na jídlo
Odešli do svých domků
Pak padla tma a všude se rozprostřelo ticho
Jasně zářivá kráska obklopená světlem
Ona hledá svého Romea
Nehledá obyčejného sedláka
Refrén:
Zamiloval jsem se do mimozemšťanky
Zamiloval jsem se do jejích očí
Zamiloval jsem se do mimozemšťanky
Vůbec nic vám netajím
Miluju mimozemšťanku
Miluju její oči
Miluju mimozemšťanku
Vůbec nic vám netajím
------------
Měsíc odešel spát
Začalo vycházet slunce
Objevil se strašák
A nahnal jí strach
Poslala mi svou lásku
Svou lásku mě
A pak jsme založili velkou rodinu
Refrén….
Ona hledá svého Romea
Nehledá obyčejného sedláka
Refrén….
Tak tady to je a pak se ještě hodím fotešky z klipou :)
Celý článek=fotky z klipu, ale docela blbá kvalita :(

16. Musím jít...

18. prosince 2007 v 22:14 | Eleanor |  -> Co když ztratíš půl roku lží (Ckzprl)
Pro ty opravdu netrpělivé sem dávám již úvodní obrázek k pokráčku, ale to nejdůležitější je, že jsem se rozhodla zkrátit název z CO KDYŽ ZTRATÍŠ PŮL ROKU LŽÍ = Ckzprl...sice to nemá moc smysl, ale ten název se k tomu už ani moc nehodí.... Už je to prostě jiný příběh a tak mu náleží jiný název, koneckonců půl rok už dávno utekl, ne? :D
P.S. Irí? Nedlužíš mi taky nějaký pokráčko? :D

10. prosince- Už svítíííííííííí!!!

10. prosince 2007 v 21:03 | Eleanor |  Eleanor...day by day
Už nám svítí, protože se nám rozsvítilo. Po pěti hodinách v neděli, kdy jsme makaly s kámojdou Marťou na referátu o tepelných elektrárnách nám začalo v hlavě trochu blikat. Referát sice celkem trochu byl, ale nic moc to nebylo...To až dneska jsme naši práci po dalších dvou hodinách dodělaly a už se nám nejen rozsvítilo, ale už nám svítí. Nenechte se ale mýlit, o tepelných elektrárnách jsme se sice něco nového dozvěděly, to jo, ale hlavní v čem se nám rozsvítilo je to, že už víme, že když dáte na titulní stránku tmavěmodročerný nápis a poté ho vytisknete, tak už to nebude vypadat jako parte, ale bude světle modrý :D Při tomto tvořívém referátu, který se měl týkat fyziky a my místo toho ladily barvy a písma (no, jsme hold umělecky založené ňo:)) jsem se dozvěděla ještě jednu věc: Pistácie jsou nebezpečné!!! Při jejich vyloupávání jsem si málem zlomila nehet a nakonec mi jedna pistácie vylítla pod stůl a já se o ten stůl málem zabila, když jsem vylejzala z pod stolu s mrchou oříškem! :D Jinak na naše dílo jsme obě patřičně hrdé a proto sem dávám nějaké fotečky z dneška, hlavně z vytváření našeho "děťátka" :)
Rohlíčky....Vánoce se blíží!!! Babička jde do akce a já taky:) (Pravda, to k našemu dítěti moc nepatří:))
Tohle s naším děťátkem taky nemá co dělat, jen prostě Marťa se nudila, tak mi počmárala ruku...vo co de, že jo :D
Hm.... tak tohle je Vánoční stromeček od nás ze školy :D :D Trochu se to už děťátka týká, koneckonců je to takový dáreček pod stromeček :)...Jen nevim jestli skvělej nebo míň super :D
A tady už jsme my dvě, šťastní rodiče:) Mamka, dítě, mamka :D (S tou titulkou bylo fakt hodně práce!!!)
A tady Závěr a podpisy, skvěle jsme se u nich vyblbly, jak jsme vymejšlely ty písma a snažily se, aby odpovídaly skutečnosti :D Škoda, že jsem to musela kvouli anonimitě máznout....jen ten vpravo nahoře jsem já:)

5.prosinec 2007 - Den nabitej po hořící knoty svíček:)

5. prosince 2007 v 19:24 | Eleanor |  Eleanor...day by day
Ahojky, tak se zase hlásim, sice si stále stojím za tím, že mám článkovou pauzu, ale stejně mi to nedalo a musela jsem sem napsat aspoň tenhle den, protože tohle není jen den s velkým D, ale tohle je rovnou DEN :)Nejen, že jsme psali ve škole test z dějáku a já byla tak vyklepaná, že se mi o dějáku i zdálo, ale taky jsme dneska měli takovej zajímavej fotící den, že ještě teď, když mrknu do galerie v mobilu, padám smíchy ze židle(ono vlastně stačí, když se podívám na svou počmáranou ruku):) Jinak dnešek byl opravdu nabytej i ještě důležitějšíma věcičkama, je toho fakt hodně, tak to hezky s číslíčkama vezmu popořadě jako první jsou na řadě gratulace, táákže:
Moje mamka má dneska svátek, no a nebyla bych to já, abych dárek nesehnala nějak originálně. Tentokrát jsem zjistila, že jsem skoro na mizině a navíc nemám čas už nic shánět, tak jsem mamku zastavila, když jsme jely kolem knihovny, tak jsem mamku zastavila: "Musím si půjčit knížku do školy, zastav, plííís," zakňourala jsem. Mamka zastavila a já vyběhla do knihovny....nebo spíš do knihovního bufetu a tam prohrabala všechny kapsi až jsem našla nějaké money. Přišla jsem k pokladní a hrabaly jsme spolu tak dlouho, až jsme vyhrabaly mamky oblíbenou čokoládu v mezích mých penízků. Tak jsem měla dáreček, mamce jsem udělala radost...doufám....a zabvila se posledních drobáků otravujících mě v kapse:) Jinak jestli si myslíte, že je to ujetej dárek, tak to mě ještě neznáte!!! :D
P.S. Do celé řady věcí, co máme společných s mou sousedkou přibyla další, její mamka je taky Jitka :D
Bod číslo dva patří dneska Paddymu Kelly, jo jo, písně Kelly Family mě provází snad už od narození a Paddy je takovej oblíbenec největší:) Tento zpěvák slaví své 30. narozeniny, takže mu samo přeju všechno nej...nej...nejlepší!!!:) Teď mě tak kámojda připomněla, že bych to měla napsat anglicky, ale já to neudělám a proč? Já mám tolik důvodů, proč tohle nepíšu anglicky, tady jsou:
1)Pochybuju, ale opravdu silně pochybuju, že sem někdy někdo z Kellys zavítá
2)Jsem Češka, tak si budu na svůj blog psát česky, Paddyho gratulace je english, zbytek bude prostě CZ
3)Kdybych to psala anglicky, neměla by se mě kámoška na co ptát ;)
4)Čeština je docela těžký jazyk=>jazyk pro inteligentní mozečky=>jestli si to chce někdo přečíst, dokažte mi, že máte slušný IQ a naučte se česky;)
5) Jsem utahá, tak se mi nechce přemejšlet nad anglinou:)
Třetí bod patří další z rodu Kelly Family a to Maite, bohužel jí přeju trochu opožděně, protože se narodila 4.12. 1979,ale tak stejně pochybuju, že mi to někdo vyčte, takže přeju Maite vše nejlepší k 28. narozeninám:)
Jak je jasné z nadpisu, je dnes 5. prosince a to znamená, co? No co??? Tak kdo neví, podívejte se z okna. Co?? Že tam nic kromě tmy nevidíte??? Tak fájn, já vám to řeknu, dneska přeci chodí Mikuláš, čert a anděl!!! Jo, jo, dneska je to už rok, co jsme se San měly jít za tyhle tři v čele s Péťou jako Mikulášem...mimochodem, Péťa byl její pes:) Ach jo, to byly časy, měly jsme věci, já pusu plnou nadávek, protože jsem nechtěla být anděl. Nakonec uznávám, že San měla pravdu: blondýna může jít jen těžko za čerta a černovláska zase za anděla :( To byly časy, to byly časy.... Ale nechci vám kazit náladu, takže jak se vede? Ještě si vás čert neodnesl? Pokud ne, tak to znamená, že jste byli celý rok hodní, že jo, lidišky?? Může to taky znamenat ještě jedno, že vás i peklo zavrhlo...no, to je možná můj případ:D Tááákže obrázek a jedem na bod 5!!!
Poslední bod, bod číslo pět je takovej počtovej . Od dnešního dne mám za 24 dní narozky (Konečně!!!), za 19 dní jsou Vánoce, za 26 dní Silvestr a teď trochu zpátky ke Kelláčům... za 15 dní má narozky Joey a za 18 Angelo:) No a když už jsem u těch počtů, co mi do komíků napsat, jak vám jde lidišky matika???? Já z ní totiž dneska dostanu další pětičku, jasně, jedna pětička nikoho nezabije, ani deset, ale jak podotkla sousedka na potopení stačí. Pokud mi tedy někdo chcete něco koupit k Vánocům, prosííím, ale opravdu moc prosím, kupte mi potápěčský kurz, ať se neutopím!!!

Memories - Vzpomínky

2. prosince 2007 v 13:39 | Eleanor |  Překlady textů WT
Best písnička, tentokrát moje starší klasička od WT Memories, která mi zároveň připomíná jeden skvělý filmík Tajemství nesmrtelných (Tuck everlasting)...
Snažil jsi se
Nenechat mě v tomhle světě samotnou
Ale není jiná možnost
Budu se modlit k bohům: Ať zůstane
Vzpomínky bolí
Teď už vím proč
Refrén:
Všechny vzpomínky
Mi tě drží blízko
Jsou o nás dvou
Představuju si, že jsi tady
Všechny mé vzpomínky
Si držím v srdci
Tichý šepot
Tiché slzy
--------
Slíb mi: Pokusím se
Najít cestu zpátky do tvého života
Stále doufám, že je nějaký způsob a
Dostanu znamení, že jsi v pořádku
Vzpomeň si zase na mě
Znamená to pro mě opravdu moc
Pak budu moct jít v klidu domů
Refrén....
Spolu ve všech těch vzpomínkách
Vidím tvůj úsměv
Všechny ty vzpomínky jsou mi tak drahé
Zlato, ty víš, že tě budu milovat až do konce světa
Refrén....

Citát dne!!xD

2. prosince 2007 v 11:01 | Eleanor |  Eleanor...day by day
Zase bloumání na netu a hele, hláška Jana Nerudy a řekla bych, že přesně sedne na Čechy :D
Český duch může sice na čas bloudit, rozmach mohutného jeho křídla může ho zanést někdy třeba až na kraj světa, ale k pivu vrátí on se najisto vždycky zase!

All Along the Way - Po celou cestu

2. prosince 2007 v 10:53 | Petríska=-) |  Kelly Family překlady
Jo jo, můj blog se pomalu ale jistě mění z Eleanors world na Kellys world....ale co, však až bude čas změnu zvrátím:)
Ty a já jsme nejlepší přátelé, které znám
Má šance být věrná a nikdy sama
Kdybych někdy porušil slib, co jsem ti dal
Pak mi odpusť a pomoz mi to napravit
Refrén:
Tolik tě miluju
Svým srdce i duší
Po celou cestu budu s tebou
Stejně jako růže roste, ať je teplo či zima
Tak já budu celou dobu s tebou
--------
Ať půjdeš kamkoli, ať uděláš cokoli, budu tě následovat
Budu tu a pomůžu ti projít všemi těžkostmi
Má růžičko plná síly, vždy ti budu věřit
Budeme spolu nést břemena, dokud jednoho dne nezmizí
Rerén....
Rose Marie tu vois tous les roses
Tu vois tous les dances
C'est ton imagination
Rose Marie
Et tu dances, dances
Dances dans les bois
Et tu dances, toute seule
Dans les bois
Rose Marie
Refrén.....

Chvilky v životě

1. prosince 2007 v 22:12 | Eleanor |  Citáty
Tak jsem zase jednou hrabala na netu a vyhrabala tohle na www.cituj.cz . Je to vlastně takový sběr všech možných citátů, ale je to hezký:) Abych to nemusela posílat každému na meil, tak to dávám sem a chtěla bych to věnovat nejen těm, co mám ráda, ale každýmu, kdo si to přečte;)

V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí
tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout
ze svých snů a skutečně ho objímat!

Když se zavře jedna brána ke štěstí, další se otevírá,
ale my se často tak dlouho díváme
na zavřenou bránu, že si nevšimneme té,
která se pro nás už otevřela.

Nezajímejte se o vzhled, může klamat.
Nezajímejte se o bohatství, i to odvane pryč.
Najděte někoho, kdo vás přiměje k úsměvu,
protože stačí jenom jeden úsměv,
aby se temný den zdál jasnějším.
Najděte někoho, kdo přiměje vaše srdce, aby se smálo.

Sněte o tom, o čem chcete snít;
jeďte tam, kam chcete jet;
buďte tím, kým chcete být,
protože život je jen jeden
a jen jedna šance dělat všechny věci,
které chcete dělat.

Kéž máte v životě dost štěstí, aby vám bylo dobře;
dost zkoušek, abyste se stali silnými;
dost žalu, abyste zůstali lidmi;
dost naděje, abyste se stali šťastnými.

Ti nejšťastnější nemusí nutně
mít to nejlepší z nejlepšího;
prostě se snaží získat co nejvíce
ze všeho, co jim přijde do cesty.

Ta nejskvělejší budoucnost bude vždy
založena na zapomenuté minulosti;
nemůžete jít dál životem dokud
nepřekonáte minulé chyby a srdceboly.

Když jste se narodili, plakali jste
a všichni kolem vás se usmívali.
Žijte tak svůj život až do konce,
buďte tím, kdo se stále usmívá,
když všichni kolem pláčou.

Pošlete tento vzkaz těm lidem, kteří pro vás něco znamenají,
těm, kteří na vás jakýmkoli způsobem zapůsobili;
těm, kteří vás přiměli k úsměvu, když jste to opravdu potřebovali;
těm, kteří vám ukazují tu lepší stránku věcí, když jste úplně na dně;
těm, jejichž přátelství si vážíte;
těm, kteří jsou ve vašem životě tolik zapotřebí.

Když to nepošlete dál, nezoufejte,
vám se nic špatného nestane;
přijdete jen o jednu příležitost,
jak rozsvětlit něčí den touto zprávou!

Život se neměří počtem nádechů a výdechů.
ale chvílemi, které nám vzaly dech!